Turinio valdymo sistema ar unikalus sprendimas?

Visiems anksčiau ar vėliau prireikia internetinio tinklalapio. Nesvarbu kam jums jo reikia, ar kuriate verslą, ar norite įamžinti savo hobį, ar turite įdėją kaip galėtumėte užsidirbti iš interneto.  Tuomet dažnam kyla klausimai kaip ir su kuo kurti savo internetinį tinklalapį, ar daug tai kainuos, kiek laiko gali užtrukt ir panašūs klausimai. Šiame straipsnyje bus pasvarstymai … Skaityti toliau: Turinio valdymo sistema ar unikalus sprendimas?

Pirmi du metai studijuojant informatiką Kauno Technologijos Universitete

Neapsigaukite, aš studijuoju Multimedijos Technologijas, tačiau straipsnio pavadinime miniu informatiką. Ir ne, tai ne klaida. Tiesiog, pirmi du metai visoms informatikos specializacijoms (bent jau KTU) yra vienodi ar bent labai panašūs. Aš kalbu apie šias studijų programas: informatiką, informacines sistemas, programų sistemas, informatikos inžineriją ir t.t.. Aišku, vienas kitas dalykas gali skirtis, pavyzdžiui modulių išdėstymas … Skaityti toliau: Pirmi du metai studijuojant informatiką Kauno Technologijos Universitete

Kaip pasiruošti informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui?

Iki valstybinių brandos egzaminų liko vos pusmetis, tačiau tikriausiai jau daugelis abiturientų žino kur norėtų studijuoti ir kokių egzaminų gali prireikti. Galbūt kai kurie iš jūsų laikys informatikos valstybinį brandos egzaminą ir jeigu dar nepradėjote mokytis, laiko pasiruošti vis dar yra! Kas sudaro informacinių technologijų valstybinį brandos egzaminą? Informacinių technologijų egzaminą sudaro 4 pagrindinės dalys: … Skaityti toliau: Kaip pasiruošti informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui?