Kaip pasiruošti informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui?

33 mintys apie “Kaip pasiruošti informacinių technologijų valstybiniam brandos egzaminui?”

 1. Labas,

  labai puiki ir išsami apžvalga. Tik norėčiau paprašyti, galbūt rastum laiko sudaryti dokumentą su paaiškinimais?:) Manau daug kam prireiktų.

  Ačiū

 2. Tu esi nerealus žmogus. Visas c++ kursas, youtube playlistas(kuris irgi nerealus, ne vien dėl mokomos medžiagos, bet ir dėl normalios aiškios kalbos, nekalbant kosminiais terminais), toks straipsnis valstybinio pasiruošimui, visa informacija exceliui ir wordui bei apskritai visai medžiagai taip išsamiai ir aiškiai ? Aš neįsivaizduoju ką tu gauni už tai, o jei kažką ir gauni, tai verta daugiau. Nerealiai viskas padeda ir progresas labai didelis tavo pagalba. Didelis ačiū !

 3. Labas, vakaras. Laikysiu eksternu informaciniu technologiju VBE, universitetine gimnazija baigiau 2004 metais. Tuomet laikiau informaciniu technologiju mokyklini egzamina. Daug neaiskumu kelia programavimo dalis. Ar yra imanoma jai pasiruosti paciam, neturint jokio supratimo apie programavima?

  1. Programavimo dalyje tikrai galima susirinkti taškų ir už paprastus dalykus: sukurtus kintamuosius, parašytus komentarus paaiškinant tam tikrus dalykus, nepadarant sintaksės klaidų, tinkamai apsirašant programos kodą, kad viskas eitų nuosekliai (bibliotekos viršuje, tuomet struktūra, funkcijų prototipai, pagrindinė programos funkcija, visos likusios funkcijos), tinkamai pasiruošiant pradinių duomenų failą ir t.t.. Taigi, siūlyčiau pasimokyti iš mano c++ pamokų bent tiek kiek gali, o jei esi Kaune, galiu pamokyti privačiai.

   1. Labas, Ieva Jakšaitytė

    Noreciau info, del privaciu pamoku, kaip galetume kontaktuoti?

 4. Ačiū už visą informaciją, tikrai padėjo 🙂 Belieka laukti rezultatų!

 5. Esu eksternas ,mokysiuos pagal tavo programą ir informaciją nuo 0,ačiū ,kad padedi kitiems.. 🙂

  1. Ir dar ne tai, kad senas kalbas naudoja, o ir prašo daryt nesąmonęs, pavyzdžiui tekstą saugot į char masyvus, nors yra string kintamieji tam specialiai skirti 🙁

   1. Galiu paklausti, iš kur žinai, kad negalima? Nes jei ne tu, būčiau to nežinojusi…

    1. Kiek mačiau ką moko tai niekur nėra jokių pavyzdžių su string, nu iš mokyklinio kurso toks vaizdas susidaro. Ir esu girdėjus gandų, kad to ko nėra mokykliniam kurse, bet panaudoji egzamine, už tą kažkodėl baudžia, nors tai yra nelogiška, nes nėra niekur taisyklėse nurodyta ko negalima naudoti.

 6. Labas, Ieva, labai puikios pamokeles. Labai praverstu Excell’io pamokos. Gal galetum padaryt?

  1. Labas. Jeigu spėsiu, tai paruošiu kokios nors medžiagos, bet negaliu garantuot dėl to nieko, kadangi šiuo metu rašau bakalaurinį darbą ir tai suvalgo labai daug laiko :/

  1. Sveiki, deja nežinau. Pabandykite paieškoti nec.lt puslapyje šios informacijos.

 7. Labas, labai ačiū už tavo pamokas, labai pravertė, nežinau ką bučiau be jų daręs, dar karta ačiū! Tu nuostabi!

 8. Sveiki, ar per IT egzaminą galima naudoti c++11,?Klausiau mokytojo, bet tiksliai neatsakė.

  1. Sveiki. Nėra jokių konkrečių taisyklių ką galima ir ko negalima naudoti egzamino metu (kalbant apie pačio c++ sugebėjimus). Tačiau ko mokytojai nesupranta ir nemoka, tą jie vertina neigiamai, todėl patarčiau nerizikuoti. O jeigu atsitiks taip, kad reikės apskųsti gautą prastą įvertinimą, tuomet galėsi apeliaciją argumentuoti tuo, jog nėra aiškiai parašyta ko negalima rašyti egzamino metu. Bet nežinau ar tai padėtų ir ar išpeštum ką nors iš to.

 9. Dar prieš dešimt metų it egzaminas buvo vienas iš sunkiausių, tada net ne daug kas jį laikė. O dabar egzamine tikrinamas žinias turėtų turėti kiekvienas žmogus, nes jos beveik visos yra būtinos, norint įsidarbinti.

  1. Taip, būtent. Ypač kai viskas taip sparčiai keliasi į internetą.

 10. Sveiki, labai ačiū už sunkų Jūsų darbą ir pagalbą 🙂 Puikus konspektas!

 11. Laba, aš mokiaus c++ tik iš tavo vid, nes mano IT mokytojai net nemokėjo c++ ir dėl to dėkoju tau 🙂

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *