Turinio valdymo sistema ar unikalus sprendimas?

6 mintys apie “Turinio valdymo sistema ar unikalus sprendimas?”

 1. Perskaičiau ir lyg norėčiau sutikti, bet su kai kuo nelabai. Kainos, laiko ir patogumo prasme gal ir geriau rinktis turinio valdymo sistemas, bet bent aš kai jas išbandžiau, nelabai ką daugiau gero galiu pasakyti. Esmė tame, kad turinio valdymo sistemos labai riboja, arba nelabai, bet vistiek riboja, ir jei jau žmogus pats nori susikurti ir turėti nuolat prižiūrimą interneto svetainę, tai aš labai labai rekomenduočiau ją kurti nuo pat pradžių susiprogramuojant viską pačiam, nereikia tingėti ir, jei nors pusėtinai moki programuoti, tai gali žmogus ir pats pasėdėjęs turėti gerą puslapį, ir padaręs ne taip, kaip wordpress deklaruota daryti, o kaip pats nori, ir beveik be ribų, ką galima padaryti mokant html/css/js/php/dar visko, o ką su wordpress, ji ir buvo suprogramuota su tuo pačiu js/php 🙂 WordPress tai tik temų redagavimas, taip pat yra nesaugi.
  Atsimenu vasarą buvau užsirašęs į kursus „svetainė su wordpress per 10 dienų”, taigi, nuo to laiko supratau kad wordpress tai yra ne programuotojų reikalas, pamenu, darėm mes ten kažką, lyg kūrėm, ir aš savo puslapį turėjau vienam nemokamam ir be jokių reklamų servery, bet pats wordpress daug vargo man pridarė, dizainas gal ten ir neblogas to puslapio, bet užtai man sudėtinga buvo ten greitai orientuotis, kitas dalykas, visos tos sql duombazės, be kurių neina nieko daryti, sunkiai konfiguruojamos, o bent tam mano variante nelabai ir naudingos, o pamatęs galutinį puslapį kaip jį turėtų matyti vartotojas, nu tai išvis nesamonė, kai kurie wordpresso blokai, kurių net dėstytoja nemokėjo panaikinti, tas puslapis daugiau blogspoto tipo, visokie prisijungimai, kurie sunkiai redaguojasi ir velniai žino ką paskui daro ir kur kreipiasi kaip developeriui nuo tų laukų info paduoda, apačioj atsiranda komentarų juosta, „senesnis naujasnis įrašai”, ant kurių paspaudus darosi tai ką aprašė wordpress kūrėjai. Nežinau, čia gal toks pasižaidimas daugiau su tuo wordpress, aišku labai iš bėdos ir toks puslapis gali būti, tačiau, tai gal tik laikinai kažką ant greitųjų pakurt, tikras puslapis yra ranka sukodinamas, suprogramuojamas, tada tikrai gali sakyti, kad tai tavo kurtas puslapis, ir patogus bus, ir neperkrautas. Aišku kurie nori tik pinigus nulupti, tai yra, kažkieno paprašyti sukurti tam kažkam puslapį, tai čia jiem tas wordpress išsigelbėjimas, kai puslapis sukuriamas greitai. Tai tokiem gal. Dar dėl dizaino, tai galima ir nekurti puslapio visai nuo nulio, galima juk rasti visokių css šablonų, kuriuos galima truputį paredagavus pagal poreikius, įdėti į puslapį. Taigi, reziumuojant visą šitą reikalą, bent aš taip manau, kad geriau visgi yra išmokti programuoti, o tada galima kurti puslapius ne kaip leidžia, o kaip pats nori, wordpress tik nemokantiem programuot.

  1. Hmm, reiškiasi reikia papildyti straipsnį ir tuo ką aprašei – tęstinumu, projekto plėtojimu. Visiškai nepagalvojau apie tai kai rašiau viską. Ačiū už pastabą, per kelias artimiausias dienas papildysiu.

   Šiaip tos turinio valdymo sistemos tinka labiausiai baigtiniams nesudėtingiems projektams ir kai įmonės užsisakinėja puslapius, tai dažniausiai joms ten daug nieko nereikia tik kaip tų standartinių funkcijų. Bet, žinoma, viską pasvėrus ir įvertinus nebūtinai visiems to ir reikia.

 2. Šiaip pačiam projekto vykdymo procesui valdyti mūsų įmonė naudojasi šia projektų valdymo sistema . Išvengiame labai daug papildomų darbų ir visada turime visą susistemintą informaciją po ranka.

  1. Kiekviena rimtesnė įmonė turi mokėti, ar turėti įrankius, su kuriais būtų patogu valdyti kuriamą projektą. Džiugu, kad jau atradote tokį įrankį, kuris jums padeda.

 3. Kuriant interneto puslapį geriausia yra kreiptis pas profesionalus, ypač jei žmogus nieko nenusimano apie tai. Geriau sumokėti šiek tiek brangiau, bet kokybė tada garantuota.

  1. Pritariu jūsų minčiai, bei galiu papildyti, kad į profesionalus geriausiai kreiptis ne tik dėl internetinio tinklalapio, o praktiškai dėl bet kurios kitos srities kokią tik būtų galima sugalvoti, juk tam visi ir specializuojasi.
   Tačiau kartais pastebiu, kad kai kurie žmonės jau būna kažkiek pasidomėję ir ateina pas specialistus norėdami būtinai „WordPress” turinio valdymo sistemos, ar dar kažkokios kitos. O išklausius kokie funkciniai reikalavimai yra keliami tinklalapiui kartais paaiškėja, kad jo norimas sprendimas čia visiškai netinka ir tuomet gali tekti užsakovui pasakoti kodėl reikėtų dar kartą pergalvoti sprendimus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *